Zaznacz stronę

O Nas

Firma KOF KUREK Kompleksowa Obsługa Firm kontynuuje rodzinną, ponad dwudziestopięcioletnią tradycję związaną z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz Bezpieczeństwem Pożarowym. Naszym celem jest wszechstronne wspieranie Klientów w dziedzinie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej.

Pracownicy naszej firmy są uczciwymi behapowcami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zakresie pełnej obsługi BHP i PPOŻ, legitymujący się ukończonymi studiami inżynierskimi oraz posiadający uprawnienia do wykonywania zadań służby BHP, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jesteśmy przygotowani, aby przejąć od Państwa odpowiedzialność związaną z zarządzaniem bezpieczeństwem i higieną pracy oraz bezpieczeństwem pożarowym.

Możemy także wesprzeć istniejące struktury, tak aby wszelkie sprawy związane z bezpieczeństwem były traktowane w taki sposób jaki życzy sobie Klient.

Proponujemy starannie zaplanowane i dostosowane do Państwa potrzeb skuteczne rozwiązania. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, codziennie dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient był w pełni usatysfakcjonowany i obsłużony z należytą starannością. Jesteśmy po to, aby rozwiązywać problemy związane z BHP i PPOŻ. Oferujemy konkurencyjność cenową, terminowość oraz wysoki poziom oferowanych usług, a także gwarancję wsparcia w sytuacji kiedy będą Państwo potrzebowali pomocy.
Wybierając usługi świadczone przez Firmę KOF KUREK wybierają Państwo profesjonalnego partnera w biznesie. Współpraca przyniesie Państwu korzyści w postaci sprawnego zarządzania bezpieczeństwem. Państwa problemy zostaną rozwiązane sprawnie, profesjonalnie i nowocześnie. KOF KUREK proponuje wygodną i efektywną formę współpracy jaką jest powierzenie obsługi BHP i PPOŻ specjalistom z firmy zewnętrznej.